سخن روز: دانش مسائل را حل می کند؛و ثروت می آفریند، پولی که بدون دانش مالی بدست می آید،بزودی از دست می رود {رابرت کیوساکی}

اخبار


پرداخت وجه آگهی بوسیله تلفن همراه ودرگاه بانکی


روش ساده پرداخت وجه آگهی با تلفن همراه:

#رمزدوم کارت*شماره کارت*مبلغ آگهی*183081*4*733*

 

عابر بانک همراه

  شرکت آسان پرداخت پرشين با همکاری اپراتورهای موبايل اقدام به راه‌اندازی سرويس پرداخت همراه بر روی سيم کارتهای ايرانسل و همراه اول (دائمی و اعتباری) در بستر USSD نموده است. در اين سرويس کاربر بدون نياز به نصب نرم افزار و يا تنظيم آيتمی خاص در گوشی خود، تنها عبارت زير را شماره گيری می‌کند:

ا#733*

پس از چند لحظه و در صورتيکه برای اولين بار اين عبارت را در گوشی خود شماره گيری می‌کنيد، صفحه انتخاب زبان برای شما ظاهر مي‌شود.

انتخاب زبان
1. فارسی
2. English
3. Farsi Ba Horoofe Englisi

با زدن کليد تأئيد و وارد نمودن عدد مربوط به زبان دلخواه خود، صفحه خدمات به شکل زير برای شما ظاهر می‌شود.

آپ
جيرينگ
1. موجودی
2. شارژ
3. پرداخت
4. تله پرداز
7. نيکوکاری
9. تنظيم

با زدن کليد تأئيد و وارد نمودن عدد سرويس مربوطه ، در ادامه کار شماره کارت بانکی و پس از آن رمز اينترنتی (رمز دوم) کارت از شما دريافت و در نهايت سرويس مربوطه به شما ارائه می‌شود.
نمايش موجودی کارتهای بانکی ، خريد انواع شارژهای ايرانسل و همراه اول و پرداخت قبوض موبايل همراه اول (ميان دوره و پايان دوره) ، ايرانسل (دائمی) ، قبوض خدماتی (آب، برق، گاز، تلفن ثابت، عوارض شهرداری) و نيز دريافت نذورات برای کمُيته امداد امام خمينی ، مؤسسه خيريه محک ، مؤسسه خيريه مهرآفرين ، مؤسسه خيريه زنجيره اميد ، زينبيه اعظم زنجان و حسينيه اعظم زنجان سرويسهايی است که در حال حاضر در اين سامانه فعال می‌باشد.

نکات مهم
  • کليه خدمات اين سامانه رايگان بوده و هزينه‌ای بابت انجام آن از حساب کاربر کسر نمی‌شود. برای نمونه: کاربر می‌تواند بارها و بارها موجودی کارت خود را چک کند بدون آنکه نگران کسر هزينه بابت آن باشد.
  • برای استفاده از خدمات اين سامانه، بايد رمز اينترنتی (رمز دوم) کارت خود را فعال کرده باشيد.

راههای ميانبر کاربر می‌تواند بجای انجام مرحله به مرحله کار، کدهای مربوطه را يکجا وارد نموده و به سرعت سرويس خود را دريافت نمايد. برای نمونه راههای ميانبر خدمات زير عبارتست از:
موجودی: #رمز دوم*شماره کارت*1*733*
و راه ساده‌تر، ثبت شماره کارتهای بانکی در سيستم میباشد که بجای ورود شماره کارت، شماره تک رقمی آی‌دی کارت وارد میشود. بطور مثال: اگر کارت اول شما با آی‌دی 1 در سيستم ثبت شده باشد، برای گرفتن موجودی اين کارت کافيست عبارت زير را در تلفن همراه خود شماره گيری نمائيد:
موجودی: #رمز دوم*1*1*733*

 

بازگشت به درگاه پرداخت آنلاین

بازگشت به صفحه اول

- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی، جهت ورود به صفحه  اینجـــــــــا کلیک نمایید
آمار

  • کاربران:44
  • کل:5,916,656
به همشهری آگهی امتیاز دهید: