سخن روز: تجارت مثل یک چرخ دستی است،تا آن را هل ندهید، حرکتی درکار نخواهد بود.{رابرت کیوساکی}

قوانین و شرایط استفاده


قوانین و شرایط استفاده از خدمات وب سایت آگهی همشهری

لطفاً فوانین و شرایط استفاده از وب سایت آگهی همشهری را قبل از استفاده از آن بخوانید. با استفاده از این وب سایت شما موافقت خود را با قوانین استفاده از آن اعلام می کنید. اگر شما این قوانین را قبول ندارید لطفاً از این وب سایت استفاده نکنید و از آن خرید نکنید.

موارد کلی

این وب سایت تحت مالکیت دفتر مستفیم قبول آگهی همشهری کد 874 و مدیریت آقای سید محسن هاشمی قرار دارد و بوسیله ایشان طراحی، راه اندازی و توسعه داده شده است. حق تغییر در محتوای وب سایت، توقف ادامه فعالیت سایت، ساعات آنلاین بودن وب سایت و تجهیزات لازم برای دسترسی به سایت بدون هیچگونه محدودیتی برای دفتر مستفیم قبول آگهی همشهری کد 874 محفوظ است.

مدت زمان اعتبار قیمت تعرفه ها:

مدت اعتبار قیمت های تعرفه روزنامه ها بطور معمول سالانه میباشد لذا در مواردی خاص چنانچه نعرفه نشریه ای تغییرات میان دوره داشته باشد ، وب سایت آگهی همشهری خود را موظف به اعلام و نغییر آن حداقل 15 روز قبل از اجرا میداند .

پشتیبانی

_سرویس ها و خدمات وب سایت آگهی همشهری که مستقیما توسط وب سایت آگهی همشهری در اختیار مشتریان قرار می گیرند، دارای سرویس پشتیبانی از طریق ایمیل در طول مدت ارائه سرویس هستند. به کلیه ایمیل ها در حداقل زمان ممکن (به طور متوسط 30 دقیقه و حداکثر 24 ساعت) پاسخ داده می شود.

_محصولات چاپی که از طریق وب سایت آگهی همشهری عرضه می شوند، دارای خدمات پشتیبانی تا توزیع نسخ چاپی بوده ولذاهرگونه تفییر در محتوای سفارشات منوط به زمان بندی نشریه یوده که از 2 تا 7 روز کاری متغیر است (این توضیح در ذیل تعرقه هر نشریه به تفکیک ذکر گردیده است. انصراف از خدمات  سفارش قطعی شده میسر مییاشد مگر در شرایطی که حسب زمانیندی نعریف شده درهر نشریه (درذیل هر تغرفه ذکر شده) امکان آن به دلیل گذر از مرحله فیلم و رینک و چاپ وجود نداشته باشد.

عودت وجه

 در کلیه مواردی که منجر به لزوم عودت وجه توسط وب سایت آگهی همشهری می گردد، وب سایت آگهی همشهری متعهد است مبلغ را ظرف مدت 72 ساعت به حساب مشتری واریز کند.
مشتری ملزم است که شماره حساب بانکی خود را که دارای نام صاحب حساب مطابق با نام سفارش دهنده در وب سایت آگهی همشهری است، در یکی از بانک ها  اعلام کند. در غیر این صورت مشتری ملزم است شماره کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را اعلام کند که در این حالت مبلغ با کسر کارمزد بانکی انتقال کارت به کارت برای مشتری ارسال می شود. 
کارمزد عودت وجه بسته به درگاه پرداخت، کالا یا خدمت سفارش داده شده متغیر بوده و در کلیه شرایط حداقل 500 تومان می باشد.

دسترسی غیرمجاز

شما در قبال دسترسی غیر مجاز به اطلاعات وب سایت شامل اطلاعات مشتری ها و سفارش هایشان، مسئول هستید.

محدودیت های استفاده از سایت

خدمات و محتويات ووب سایت آگهی همشهری، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. حق استفاده از اطلاعات موجود در سايت براي وب سایت آگهی همشهری محفوظ می باشد. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات موجود در وب سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر می خواهید از خدمات و محتويات این وب سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد و با ما تماس بگيريد. استفاده از محتويات این وب سايت برای سايت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس این وب سايت و لینک به آن مجاز می باشد.
شما فقط می توانید از اطلاعات وب سایت آگهی همشهری برای مقاصد قانونی استفاده کنید. انتقال و پست هر گونه مطلبی که به حقوق دیگران از هر طریق ممکن تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین تهدید کردن، کلمات توهین آمیز و افترا آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل و کریه و کفر آمیز و یا حتی مطالب قابل اعتراض که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی که شامل اعمال مجرمانه می شوند. انتشار هرگونه مطلبی که به نوعی شامل تبلیغات یا تقاضا برای محصولات و سرویس ها است بدون کسب موافقت قبلی ازمسئول وب سایت آگهی همشهری ممنوع است. شما نمی توانید از این سایت برای پخش تبلیغات خود یا انجام هرگونه فعالیت اقتصادی که تقاضای استفاده از دیگر خدمات On-Line رقبای این سایت را از کاربران دارد، استفاده کنید. هرگونه عملی از جانب شما که در حوزه محدودیت های سایت قرار داشته باشد و یا به هر نحو مانع استفاده کردن و لذت بردن دیگر کاربران از امکانات سایت شود مجاز نمی باشد.
این سایت شامل مطالب دارای حق نشر، علایم تجاری و دیگر مطالب وابسته به مالک شامل متن، گزارش، مقاله، نرم افزار، عکس، قطعات ویدئویی، موسیقی و غیره است که تماما شامل قوانین حق ناشر بین المللی هستند.
شما اجازه تغییر دادن، انتقال، نمایش، بکارگیری در واگذاری یا فروش، ایجاد کارهای مشتق شده از آنها و یا هر روش دیگری که محتوای سایت را چه قسمتی از یک صفحه یا کل آن را در یک قاب (Frame ) از یک سایت دیگر نمایش می دهد ندارید.
هیچگونه عمل کپی، پخش مجدد، انتقال، انتشار یا استفاده تجاری در هر شکل بدون اجازه صریح از مسئول وب سایت آگهی همشهری مجاز نمی باشد. در صورت انجام هرگونه عمل کپی و توزیع و انتشار مجدد هیچگونه عمل پاک کردن و یا تغییرات مشخصات مالک اثر، علایم تجاری یا علایم حق ناشر مجاز نمی باشد. شما می دانید که با دانلود کردن مطالب دارای حق نشر، حق مالکیت آنها را بدست نمی آورید.
بعضی مطالب که از منابع خاص دولتی هستند می توانند به راحتی از منبع اصلی آنها کپی شوند.
برای استفاده از مطالب سایت ما در مقاصد علمی دانشگاهی لازم است یک نسخه از آن را برای ما ارسال کنید.

شما اجازه Upload و پست یا قابل دسترس ساختن هرگونه مطلب محافظت شده توسط قانون حق نشر، دارای علایم تجاری یا دیگر حقوق مالک را بدون بیان کردن نشر آن را ندارید و تشخیص اینکه مطلبی بوسیله قوانین حق نشر محافظت نشده است به عهده شماست. شما به تنهایی مسئول هرگونه خسارت ناشی از رعایت نکردن قوانین حق نشر، حقوق مالک یا هرگونه ضرر دیگر ناشی از چنین عملی هستید. با قرار دادن هر گونه مطلب در قسمت های عمومی سایت شما به طور خودکار تضمین می کنید که صاحبان آن مطلب به طور واضح حق امتیاز جهانی و همیشگی غیر قابل فسخ و غیر انحصاری و لیسانس استفاده، تولید مجدد، تغییر دادن، وفق دادن، انتشار، نمایش و توزیع آن مطلب را چه بطور کامل یا خلاصه شده یا در ترکیب با کارهایی در هر شکل دیگر و فن آوری دیگر را به شرکت می دهد. همچنین شما اجازه دسترسی، مشاهده، ذخیره یا تولید مجدد مطلب را برای استفاده شخصی به هر کاربر دیگر این سایت می دهید. شما حق ویرایش، کپی، نمایش، توزیع و انتشار هرگونه مطلبی را که در سایت بوسیله  شما قرار داده شده است را می دهید.
منافع فوق که  ذکر شد، همچنین برای شرکت های تابع، اشخاص ثالث و نمایندگی های آن نیز محفوظ است.

رفع ضمانت و محدوده مسؤلیت

وب سایت آگهی همشهری به طور مداوم اطلاعات و محتويات سايت را به روز خواهد كرد.اطلاعات موجود در وب سایت آگهی همشهری از منابع معتبر و نيز شركت هاي ارائه دهنده  خدمات جمع آوري و در وب سايت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزارو سرويس های موجود يا ارائه شده در وب سايت  در مواردي غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد. وب سایت آگهی همشهری مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت.
شما موافقت می کنید که کلیه ریسک های استفاده از وب سایت آگهی همشهری به عهده خودتان است. وب سایت آگهی همشهری تضمینی برای فعال بودن بی وقفه وب سایت نمی دهد و مشخصا اعلام نمی کند که وب سایت فارغ از هرگونه اشکال است.
این سایت به همین شکل که هست (AS IS) تهیه شده است و بدون هرگونه ضمانت بیان شده یا ضمنی به شما ارائه می شود.
مسؤلیت هرگونه خسارت یا صدمه ناشی از قطع شدن کارایی، خطا، غفلت، بی دقتی، وقفه، حذف، کاستی، تاخیر در عملکرد یا ارسال، ویروس های کامپیوتری، قطع شدن خطوط ارتباط، سرقت یا تخریب یا دسترسی غیر مجاز، دگرگونی، استفاده از سایت برای رخنه در قرار داد، اعمال زیان آور، اهمال یا تحت هر شرایط دیگر  هیچگونه مسؤلیتی در قبال تماس افترا آمیز، اهانت آور یا غیر قانونی دیگر کاربران ندارد و خطر ناشی از صدمه باقیماندن در آن تماما به عهده خودتان است.
تحت هیچ شرایطی وب سایت آگهی همشهری یا هر شخص و نهادی که درگیر طراحی، تولید یا عرضه این سایت یا محتوای قرار داده شده در سایت است طبق این قرارداد مسؤلیتی نخواهد داشت در ضررها یا تحت هر فرضیه قانونی برای خسارت که شامل مستقیم، غیر مستقیم، ضمنی، استثنایی، جزایی، مهم یا خسارات مشابه شامل محدودیت، از دست دادن سود و منافع، ضرر استفاده یا ضرر های اقتصادی مشابه که ناشی از استفاده از این سایت یا ناتوانی در استفاده از این سایت می باشد. شما می دانید که مقررات این قسمت شامل تمامی موارد استفاده از محتوای سایت می شود.

بررسی و مراقبت

حق بررسی محتوای این سایت شامل  تابلوهای اعلانات برای بررسی برآورده شدن این شرایط و هر قانون استفاده که توسط شرکت منتشر شده است و اقناع هر نوع قانون، آیین نامه یا تقاضای دولتی مجاز ، وب سایت آگهی همشهری محفوظ است. وب سایت آگهی همشهری این حق را برای خود می داند که نسبت به حذف هرگونه مطلبی که به عقیده شرکت به عنوان تخطی شناخته شده، یا ویرایش یا امتناع از پست یا حذف هرگونه مطلبی که به سایت وارد شده یا پست شده اقدام کند.
در مواردی که وب سایت آگهی همشهری تشخیص بدهید و علی الخصوص در مورد پرداخت های اینترنتی، مشتری می بایست شماره کامل کارت بانکی، شماره تلفن همراه و تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را جهت احراز هویت به آدرس ایمیلinfo@hamshahriagahi.com  ارسال کند. 

پرداخت غرامت

شما تضمین می کنید که غرامت لازم را به  وب سایت آگهی همشهری ، وابستگان آن، اداره کنندگان آن، و کارمندان آن در قبال تمام جرم ها، اعمال، خسارات، هزینه ها، مسئولیت ها، زیان ها، هزینه ها ( شامل حقوق منطقی وکلاء) که ناشی از استفاده غیرقانونی شما از این سایت است، را تماما پرداخت کنید.

علایم تجاری

نام وب سایت آگهی همشهری جزء علایم تجاری می باشند و همه حقوق استفاده از آنها برای وب سایت آگهی همشهری محفوظ است. دیگر علایم تجاری بکار رفته در سایت مربوط به صاحبان مشخص آنهاست و استفاده از آنها منوط به کسب اجازه از آنهاست.

اشخاص ثالث

وب سایت آگهی همشهری توزیع کننده مطالبی است که بوسیله اشخاص ثالث و کاربران این سایت تهیه شده است. بنابراین وب سایت آگهی همشهری کنترلی مانند کنترل یک کتابخانه عمومی، کتابفروشی یا دکه روزنامه فروشی بر آنها ندارد. هر عقیده، نصیحت، یاری، پیشنهاد یا اطلاعات دیگر یا مطالبی که بوسیله اشخاص ثالث تهیه شده است شامل تهیه کنندگان اطلاعات و کاربران  همگی از طرف نویسندگان آنهاست نه از طرف وب سایت آگهی همشهری. در بسیاری از موارد مطالبی که در سایت عرضه شده است بیانگر نظر و قضاوت کاربر تهیه کننده اطلاعات مربوطه است. وب سایت آگهی همشهری مسئولیتی در قبال درستی یا نادرستی مطالب مزبور که در سایت قرار داده  شده اند و توسط کارمندان مجاز این شرکت تهیه نشده اند نمی باشد.

پیوند های اینتر نتی

وب سایت آگهی همشهری مسؤلیتی در قبال محتوای پیوند هایی که در این سایت به سایت های دیگر وجود دارد نمی باشد و همچنین بر درستی محصولاتی که این شرکت ها عرضه می کنند صحه نمی گذارد. وب سایت آگهی همشهری مسؤلیتی در قبال تجارت هایی که با سازمان ها و شرکت ها و افرادی که به نحوی در این سایت معرفی شده اند ندارد. هرگونه مشکلی که ناشی از انجام این معاملات به وجود آید تحت قوانین آن سازمان ها و شرکت ها قابل پیگیری است.

در این سایت پیوند های زیادی به سایت های دیگر وجود دارد. وقتی از طریق این پیوند ها به این سایت ها وارد می شوید تحت قوانین و مقررات آنها قرار می گیرید.

تغییر قوانین استفاده

وب سایت آگهی همشهری این حق را دارد که در هر زمان مقتضی نسبت به تغییر یا اصلاح موارد مندرج در این قوانین اقدام کند و قوانین جدیدی شامل اضافه کردن هزینه استفاده از سایت را ایجاد کند.  این تغییرات به محض ایجاد و انتشار در این صفحه قابل اجرا خواهند بود و مشتری ها موظف هستند این قوانین را به طور متناوب مطالعه کرده و در صورت عدم توافق استفاده از سرویس های خوددروب سایت آگهی همشهری  را متوقف کنند.

موارد متفرقه

این قوانین شامل تمام توافقات بین اعضاء با توجه به موضوع اصلی در این خصوص و لغو شدن تمام موافقت های پیشین نوشته شده یا شفاهی بین اعضاء با توجه به موضوع اصلی است. با این قوانین طبق قوانین قضایی جمهوری اسلامی ایران رفتار می شود.

استفاده از مطالب وب سایت

پیشنهاد می کنیم برای قرار دادن پیوند سایت ما در سایت خود از پیوند http://www.hamshahriagahi.com استفاده کنید. بدیهی است نمایش محتوای این سایت از طریق پیوند با عکس ها و صداها و نوشته های آن یا نمایش این سایت در یک قاب (frame) از سایتی دیگر نقض آشکار قوانین حق نشر و علایم تجاری است و ممنوع می باشد.

 

 

 

  
آمار

  • کاربران:116
  • کل:5,987,946
به همشهری آگهی امتیاز دهید: